+

З радістю представляємо вам новий проект котеджного містечка «Генеральський»

З радістю представляємо вам новий проект котеджного містечка «Генеральський»! Наша компанія має багаторічний досвід будівництва та співпраці з найкщими постачальниками матеріалів.

Ми гарантуємо відмінну якість будівництва у встановлені терміни.

Неповторна природа та краєвиди, одразу полонять ваше серце після візиту до нас! Адже поряд з містечком розташована Бучанська заповідна зона з прекрасним хвойним лісом та каскадом озер , місцеві їх називають «Генеральські», саме тому і виникла ідея дати таку назву нашому містечку.

Найбільше з «озер» - Бучанське водосховище знаходиться в декількох хвилинах їзди на велосипеді або автомобілі від обраного вами будинку мрії!

Наше містечко це не лише неповторне місце створене природою, завдяки нашим зусиллям це беспечне місце для вашого приватного життя! Всі будинки знаходяться на закритій території, яку охороняють!

Приємний бонус для кожного, що на території містечка буде озеро для мешканців з набережною та місцями для відпочинку! Завітайте до нас на знайомство, та задавайте будь які питання які вас турбують! З радістю вас проконсультуємо!

 

 

эстетика и гармония с природой

Начнем общение

Оставьте Ваши контактные данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Пример: +380951234567

Наш телефон:

Адрес:

г. Ирпень, ул. Выговского, 1о

Email:

Мы в сети: